پرسش و پاسخ پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

در اینجا به بررسی جامعی از سوالاتی که برای مصرف کنندگان پکیج رشد موی لاناریا دکتر نوروزیان در دوره های مختلف پیش آمده است و نیز سوالاتی که قبل از سفارش این پکیج ممکن است با آن روبه رو شوید را مطرح و بررسی مینماییم.

یک به یک و روزانه به موارد سوالاتی که از طرف شما مطرح شده است میپردازیم:

در پکیج لاناریا دکتر نوروزیان چه محصولاتی قرار میدهید؟

اعضاي پکيج شما: 2 محلول تخصصي رشد مو+مكمل مخصوص تقويت و رشد مو+شامپو مخصوص نوع موهاي شما+صابون، بدون قرص هورموني فينسترايد دوز 1 که ميتوانيد در صورت تمايل و تجویز پزشک اين قرص را جداگانه طبق نسخه از داروخانه تهیه و با در نظر گرفتن عوارض و موارد منع مصرف آن که کامل توضیح داده شده، مصرف نماييد.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه پکیج رشد موی لاناریا دکتر نوروزیان بدون قرص هورمونی هم عملکرد و نتیجه کامل خواهد داشت لزا عدم وجود قرص هورموني فينسترايد در پکيج ارائه شده در بخش مشاوره و فروش آنلاين به علت رعايت قوانين فروش آنلاين ميباشد).
طريقه مصرف تمامي محصولات داخل پكيج موجود ميباشد.
در صورتي كه مورد خاص يا سوالي پيش آمد در دوره درمان مي توانين در تلگرام يا تماس تلفني با مشاوران مطرح كنيد.
توجه: دوره اول به دليل ريزش موهاي نازک،کرکي و يا به اصطلاح پزشکي مينياتوري جهت باز شدن فضا و جايگزين شدن موهاي ضخيم و قدرتمند تر دوره ريزش ميباشد، پس طبق دستور مصرف پيش برويد و حداقل يک دوره را به پکيج رشد سريع مو اعتماد کنيد و صبور باشيد.

در لاناریا دکتر نوروزیان همچنین بخوانید:

منع مصرف داروهای پکیج رشد مو دکتر نوروزیان

منع استفاده اسپری یا محلول تنها برای خانمهایی میباشد که قصد باردار شدن دارند، باردار میباشند و یا در دوران شیردهی هستند.

منع مصرف برای آقایان هم قرص هورمونی فیناستراید در دورانی است که قصد اقدام به بچه دار شدن دارند. همچنین این مورد برای خانمهای شیرده و باردار و یا خانمهایی که قصد اقدام به بارداری دارند هم صدق میکند.

قیمت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان چقدر است؟

قیمت پکیج دکتر نوروزیان بسته به شرایط بدن و موی متقاضی متغیر است ولی به 90% افراد پکیج عمومی که شامل ترکیباتی که در بالا ذکر شده تجویز میگیرد، که این قیمت بین 230 تا 290 بسته به نوع مکملها متغیر میباشد.

تلگرام و کانال تلگرام اصلی دکتر نوروزیان

تلگرام دکتر نوروزیان

کانال تلگرام دکتر نوروزیان