دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان رشد مو پکیج رشد مو دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان مو آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس مطب دکتر نوروزیان تلفن مطب دکتر نوروزیان تلفن داروخانه دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان و سایت دکتر نوروزیان در مرجع دکتر نوروزیان

راهنمای معتبر و رسمی دکتر نوروزیان

مرکز اطلاعات دکتر نوروزیان، پورتال آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص پکیج رشد مو دکتر نوروزیان با نام تجاری لاناریا، جدیدترین مطالب آموزشی و کاربردی در این زمینه همچنین تجربیات و نظرات کاربران و مصرف کنندگان پکیج رشد مو دکتر نوروزیان و اطلاعات معتبر در خصوص آدرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان

قابل توجه عزیزانی که قصد تهیه پکیج رویش و رشد مو دکتر نوروزیان با نام تجاری لاناریا را دارند:

تمامی مراحل سفارش پکیج رشد مو دکتر نوروزیان فقط پس از ویزیت و ارائه نسخه از طرف پزشک مطب دکتر نوروزیان و در نهایت دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان فقط از داروخانه های معتبر صادقیه(خیابان گلاب) و فاطمی انجام میگیرد.

آدرس دکتر نوروزیان داروخانه و مطب:

آدرس داروخانه و مطب مراکز اصلی پکیج دکتر نوروزیان جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان:

 1. بالاتر از متروی طرشت – تقاطع خیابان گلاب و چوب تراش – پلاک ۳۷(ساعات کار مطب و داروخانه پکیج دکتر نوروزیان در فلکه دوم صادقیه خیابان گلاب: ۹:۳۰ الی ۲۱:۰۰ همه روزه به جز روزهای تعطیل بدون نیاز به وقت و نوبت قبلی میباشد)عزیزان لطفا بابت تعیین وقت و نوبت قبلی مطب پکیج دکتر نوروزیان تماس حاصل نفرمایید. مراجعه به مراکز تایید شده در مرجع دکتر نوروزیان از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۱:۰۰ همه روزه جز تعطیلات رسمی بدون نیاز به تعیین وقت و نوبت قبلی و بسته به سهولت دسترسی عزیزان به آدرس هر مرکز انجام میگیرد.
 2. دسترسی ۲ به مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه خیابان گلاب: میدان آزادی به سمت محمدعلی جناح – نرسیده به فلکه دوم صادقیه سمت راست، خیابان گلاب – تقاطع گلاب و چوب تراش – پلاک ۳۷
 3. دسترسی ۳ به مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه خیابان گلاب: ستارخان – خسرو جنوبی – خیابان گلاب – تقاطع گلاب و چوب تراش – پلاک ۳۷
 4. دسترسی ۴ به مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه خیابان گلاب: فلکه دوم صادقیه – خیابان گلاب – تقاطع گلاب و چوب تراش – پلاک ۳۷
 5. خیابان فاطمی – روبروی هتل لاله – خیابان باباطاهر – پلاک ۲۳(بدون تعیین نوبت قبلی)
 6. مطب و داروخانه شعبه اصفهان: بلوار کشاورز – سه راه سیمین به سمت مفتح – روبروی ایستگاه بی آر تی دوم و مسجد انبیا – ساختمان پردیس – داروخانه دکتر مداحی(هماهنگی جهت ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان در اصفهان: ۰۹۱۲۹۳۴۳۶۶۷)

تلفن مشاوره پکیج دکتر نوروزیان ۰۹۱۹۰۷۳۷۳۷۰ – ۰۲۱۶۶۹۰۰۴۸۷

تلگرام پکیج دکتر نوروزیان (قابل ذکر است دکتر نوروزیان هیچگونه تلگرام و یا کانال تلگرام نداشته و مدیریت کانال تلگرام با نام ایشان در وبسایت مرجع دکتر نوروزیان بر عهده مشاوران و کارشناسان مجرب پکیج رشد مو دکتر نوروزیان میباشد که بعضا در برخی صفحات این وبسایت به دلیل سرچ کاربران با کلمه تلگرام و یا کانال تلگرام دکتر نوروزیان با این نام درج گردیده است.)

دکتر نوروزیان و پکیج رشد مو از این پزشک معجزه گر

دکتر نوروزیان نام داروخانه و مطبی در تهران با مدیریت دکتر حامد نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی درمان ریزش مو، رویش و رشد سریع مو و ارائه این دارو در پکیجی تحت عنوان پکیج رشد مو دکتر نوروزیان به شهرتی حتی خارج از مرزهای ایران دست یافت.

دکتر نوروزیان

داروخانه دکتر نوروزیان برای اولین بار در ایران فرمولی را اختراع کرد که باعث رشد موهای شما در سریع ترین زمان ممکن میگردد، مهم نیست ریزش موی شما ارثی باشد یا عصبی، هر چه که باشد از هر ۱۰ نفر ۸ نفر رضایت کامل از این پکیج معجزه گر را اعلام کرده اند تا جایی که پکیج رشد موی دکتر نوروزیان در حال حاضر معروف ترین و برترین محصول درمان ریزش مو و رشد مو از طرف کاربران شناخته شده است، به شکلی که به طرز عجیبی این پکیج را برای یکدیگر تبلیغ میکنند.

این پکیج در مطب دکتر نوروزیان پس از ویزیت پزشکان برای فرد مورد نظر تجویز میشود.

آیا پکیج و محلول اسپری رشد مو دکتر نوروزیان دارای مجوز میباشد؟

پکیج رشد مو دکتر نوروزیان تمامی مجوز های لازم برای یک محصول با کیفیت ایرانی و قابل اعتماد تخصصی در زمینه مو را دارد.

شماره مجوز وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و داروی ایران: ۲۴۶۸/ظ/۵۶

شماره پروانه بهره برداری: ۱۷۲۶ 

دکتر نوروزیان: مرکز اطلاعات مطب و داروخانه و تلفن مطب و دارخانه دکتر نوروزیان رشد مو 02166900487

مرجع مشاوره و تعیین وقت قبلی مطب و داروخانه پکیج رشد مو دکتر نوروزیان

مرجع اصلی پکیج رشد مو دکتر نوروزیان جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به سوالات شما در خصوص پکیج و محلول رشد مو دکتر نوروزیان در تهران و شهرستان

شما عزیزان متقاضی پکیج رشد مو دکتر نوروزیان جهت صرفه جویی در زمان میتوانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی بابت ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان با مشاوران پکیج دکتر نوروزیان تماس حاص فرمایید تا قبل از مراجعه به مطب و داروخانه پکیج دکتر نوروزیان، قبلا پاسخ سوالات خود را در این زمینه دریافت نموده باشید. همچنین عزیزانی که در شهرستان قصد ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان را دارند میتوانند از طریق تماس و مشاوره با کارشناسان ما به نزدیکترین نمایندگی(مطب و داروخانه) جهت ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان مراجعه نمایند.

پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

پکیج رشد مو دکتر نوروزیان برای یک دوره ۲ ماهه شامل محصولاتی از قبیل مکملهای تخصصی و ویتامین های مفید و ضروری مو+محلول و تونیک اسپری دکتر نوروزیان با نام لاناریا+صابون گیاهی دکتر نوروزیان و یا ۱۲گیاه NG که وظیفه تنظیم چربی پوست سر و تقویت ساقه موها همچنین ضخیم و مقاوم نمودن موها را بر عهده دارد+شامپوی تخصصی و تقویتی مو مناسب برای نوع موی بیمار

قابل توجه عزیزان متقاضی پکیج رشد مو دکتر نوروزیان: دوره درمان برای بهبود و نتیجه گیری کامل این پکیج شامل ۱۲ دوره دو ماهه میباشد که تاثیرات آنرا در صورت واکنش مصبت بدن از دوره اول و دوم خواهید دید تا برای ادامه دوره درمان اطمینان کافی را به به فرمول دکتر نوروزیان پیدا کرده باشید سپس از دوره ۷ و ۸ به بعد نوبت به دوره های تثبیت کنندگی میرسد که تا دوره ۱۲ جهت نگه دارندگی و تثبیت تاثیرات و نتایج رشد مو پکیج دکتر نوروزیان ادامه میبابد. 

دکتر نوروزیان مو

تاریخچه پکیج رشد مو دکتر نوروزیان

حدود ۴ سال پیش دکتر حامد نوروزیان متخصص ساخت داروهای ترکیبی در داروخانه خود واقع در تهران محلولی را ساخت که بعد از چند سال این محلول در پکیجی با نام پکیج رشد مو دکتر نوروزیان حالا به بهترین، تاثیرگذارترین و در نتیجه پرفروش ترین پکیج رشد مو در ایران تبدیل شده است.

روزهای ابتدای ساخت این محلول و ارائه آن همراه پکیج خیلی ها با تردید و البته صحبتهای دکتر نوروزیان شورع به استفاده از این محلول مینمودند و پس از مدتی که نتیجه را میدیدند شگفتزده و خوشحال آنرا به دیگران معرفی میکردند و یا اینطور بگوییم اصلا نیازی به معرفی نداشت، برای اطرافیان جالب بود که چطور در عرض ۲ الی ۴ ماه موهای آن شخص درآمده و سری که از کم مویی سفید شده بود الان مجدد پرمو و به قول خودمانی سیاه شده و دیگر کف سرش هم مشخص نیست.

هر روز بیشتر و بیشتر مراجعه کنندگان راضی برای پکیج رشد مو دکتر نوروزیان تبلیغ میکردند تا دکتر نوروزیان این شد که حالا میبینید از سراسر ایران برای مشاوره و خرید این پکیج به تهران سرازیر میشوند تا بلکه امید به دست آوردن موهای از دست رفته خود را بازیابند.

چرا دکتر نوروزیان؟!

حتما از خودتون میپرسید میان اینهمه دکتر پوست و مو و داروهای رشد مو چرا دکتر نوروزیان، پاسخ سوالتان واضح است: دکتر نوروزیان و مو حتی در سرچ جستجوگران گوگل هم به هم متصلند مانند کلمه پر سرچه دکتر نوروزیان مو چرا که هیچ دارویی و هیچ پزشک پوست و مویی در دنیا به اندازه دکتر نوروزیان در درمان ریزش مو و رشد موهای از دست رفته به هر علتی حتی تاسی و ریزش ژنتیکی و ارثی موفق نبوده است و گواه این ادعا مصرف کنندگان پکیج رشد مو دکتر نوروزیان میباشند که به واقع تاثیرگذاری و نتیجه مثبت کاربران این پکیج بهترین تبلیغات برای دکتر نوروزیان بوده اند. اینها همه موجب شهرت جهانی دکتر نوروزیان در زمینه مو شده است.

آیا پکیج رشد مو دکتر نوروزیان عوارضی دارد؟

پکیج دکتر نوروزیان به صورت عام و برای ۹۰% افراد با هر شرایط ریزش مو و یا عدم وجود مو شامل: محلول(تونیک اسپری)+مکمل های تخصصی مو و ویتامینهای مفید و ضروری برای تقویت و رشد مو+شامپو تخصصی تقویت و رشد مو مناسب برای نوع موی بیمار+صابون گیاهی ۱۲ گیاه فرمول شده دکتر نوروزیان جهت تقویت ساقه مو و کاهش و تنظیم چربی مو(همانطور که میدانید چرب شدن زیاد پوست سر و مو باعث ریزش مو میگردد) میباشد، تمامی داروها و موارد پکیج عوارضی خاصی نداشته و یا حداقل تا به اینجایی که مرجع دکتر نوروزیان این مقاله را برای شما تهیه نموده مورد خاصی گزارش نشده است، اما میرسیم به قرص هورمونی موجود در این پکیج که تنها در مراجعه حضوری به مطب و داروخانه دکتر نوروزیان امکان ارائه آن با ارائه نسخه دکتر نوروزیان میباشد که این قرص عوارض گوناگونی داشته اما به دلیل پایین آوردن سطح هورمون مردانه تستسترون که این امر موجب نفس کشیدن مو و تحریک رشد مو(البته قطعا در کنار دیگر موارد پکیج) میشود بسته به نظر پزشک ویزیت کننده به شخص مراجعه کننده تجویز میگردد که عوارض آن شامل:

 1. پایین آوردن سطح هورمونهای مردانه و در نتیجه کاهش میل جنسی آقایان در دوره مصرف این قرص(با قطع مصرف، این عارضه برطرف میگردد)
 2. منع مصرف برای خانمهای باردار و شیرده به دلیل بر هم زدن هورمونهای فرد
 3. منع مصرف برای آقایانی که قصد اقدام به بچه دار شدن دارند

این نکته را تاکید کنیم که مراجعه کنندگان و مصرف کنندگان بسیاری بدون قرص هورمونی از پکیج مو رشد مو دکتر نوروزیان رضایت کامل دارند و نیاز اساسی و اجباری به مصرف این قرص نمیباشد و پزشک پکیج دکتر نوروزیان بسته به نظر خود البته با در نظر گرفتن شرایط و موارد منع مصرف بیمار(خانمهای باردار و شیرده+آقایان در صورتی که قصد اقدام به بچه دار شدن ندارند) این قرص را در پکیج دکتر نوروزیان تجویز مینماید. به گفته دکتر نوروزیان نیز این پکیج بدون قرص هورمونی هم در صورت واکنش مثبت بدن شخص در جهت رویش مو تاثیر گذاری خوبی خواهد داشت اما ۵۰% احتمال میرود نتیجه گیری از پکیج بدون قرص هورمونی از ۱ تا ۶ ماه با تاخیر روبرو شود.

آیا پکیج دکتر نوروزیان فقط برای رشد موهای سر میباشد؟

قابل توجه عزیزان متقاضی پکیج رشد مو دکتر نوروزیان، محلول رشد مو دکتر نوروزیان برای موی سر، ابرو و ریش قابل استفاده است و برای مژه به دلیل احتمال ورود به چشم قابل استفاده نمیباشد.

طریقه مصرف پکیج دکتر نوروزیان برای ابرو بدین صورت است که گوش پاککن را به محلول دکتر نوروزیان آغشته نموده و به آرامی روی ابروها بکشید سپس بگذارید محلول جذب ابرو شود.

قیمت پکیج دکتر نوروزیان

قیمت پکیج دکتر نوروزیان نسبت به محصولات و پکیجهای مشابه بسیار پایین تر میباشد زیرا قیمت این پکیج برای یک دوره ۲ ماهه با توجه به مواردی از جمله: دوره ای که فرد در آن قرار دارد(دوره ۱ تا ۱۲)+جنسیت و الگوی ریزش بیمار، بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر میباشد که این خود یک برگ برنده برای این پکیج درمان ریزش مو، رویش و رشد مو میباشد.

آیا حتما باید برای تهیه پکیج دکتر نوروزیان به مطب و داروخانه مراجعه نماییم؟

بله به این دلیل که پکیج دکتر نوروزیان دارای انواع مختلفی از مکملها و محصولات تخصصی برای درمان ریزش مو و رشد مو میباشد که تنها با نظر پزشک محصولات موجود در پکیج هر فرد مشخص میگردد و تنها با ارائه نسخه به داروخانه امکان دریافت پکیج دکتر نوروزیان را خواهید داشت.

آدرس اصلی مطب و داروخانه دکتر نوروزیان مو کجاست؟

خاطر نشان میسازیم همانطور که قبلا هم به حضور گرامیاتان رسانیدیم داروخانه دکتر نوروزیان همچنان در مکان همیشگی و چندین ساله خود قرار داشته و دارد و تنها به دلیل ترافیک ایجاد شده توسط متقاضیان بی شمار پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در خیابان کمیل، مرکز فروش و مطب های ویزیت کننده جهت دریافت  این پکیج از خیابان کمیل تنها به دو مرکز فاطمی و طرشت نقل مکان یافت اند. عزیزان با توجه به نزدیکی مسیر و سهولت در رفت و آمد خود میتوانند هر کدام از این مراکز را جهت ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان انتخاب و به آنجا مراجعه نمایند.

دکتر نوروزیان تا مدتی پیش در تهران خیابان کمیل مطب و داروخانه دکتر حامد نوروزیان بود اما به دلیل ترافیک شدید که در کمیل سه راه کارون ایجاد میشد، خدمات ویزیت و فروش پکیج رشد مو دکتر نوروزیان داخل مطب و داروخانه دکتر نوروزیان در آدرس جدید انجام میگیرد همچنین خدمات مشاوره پکیج رشد مو دکتر نوروزیان از طرق زیر صورت میپذیرد:

 1. مراجعه حضوری به آدرس جدید مطب و داروخانه جهت تهیه پکیج رشد مو دکتر نوروزیان
 2. بخش مشاوره و تعیین وقت ویزیت پکیج و محلول رشد مو دکتر نوروزیان از طریق مرجع دکتر نوروزیان

آیا پکیج دکتر نوروزیان تقلبی هم دارد؟

بله پکیج تقلبی هم ممکن است وجود داشته باشد اما تشخیص پکیج اصل و تقلبی دکتر نوروزیان بسیار ساده است:

 1. تمامی محصولات داخل پکیج دکتر نوروزیان دارای تاییدیه وزارت بهداشت و غذا و دارو هستند و شماره مجوز بر روی بسته بندی تمامی محصولات درج شده است.
 2. محلول یا اسپری دکتر نوروزیان از حدود ۵ ماه پیش با بسته بندی شرکتی دارای مجوز بهداشت و غذا و دارو همچنین لیبل و با نام تجاری لاناریا در کارخانه و به صورت مکانیزه با قدرتی بیش از پیش تولید میگردد و دیگر به صورت دست ساز نمیباشد.
 3. پکیج دکتر نوروزیان را فقط از طریق مطب و داروخانه مراکز معتبر فاطمی و طرشت خریداری نمایید تا دیگر دغدغه اصل بودن پکیج را نداشته باشید.

محلول و پکیج اصلی دکتر نوروزیان

تجربه و نظرات بیماران دکتر نوروزیان را در مقالات درج شده در مرجع دکتر نوروزیان مو بخوانید.

دستور مصرف پکیج رشد مو دکتر نوروزیان را در این مقاله مطالعه فرمایید.

مشاوره پکیج دکتر نوروزیان را در این مقاله داشته باشید و به سوالات خود از دکتر نوروزیان پاسخ یابید.

دکتر نوروزیان و دستور طرز ماساژ مو سر پس از اسپری محلول دکتر نوروزیان را در این مقاله بیاموزید.